Головна

 

Форми для тротуарної плитки від виробника,
пластикові форми, форми для плитки, бордюрів, водостоків!
Технології та консультації!
Форма оплати - будь-яка!

Ласкаво просимо на сайт компанії
«Промисловий алюміній»!


Сьогодні виробництво тротуарної плитки і високоякісних виробів з бетону - це дуже актуальний напрямок в будівництві.

Компанія «Промисловий алюміній» має більш ніж 10-ти річний досвід виробництва форм та виробів з пластику.

У нас Ви знайдете більш 60 варіантів форм (різноманітні форми, за допомогою яких легко виготовити бордюр дорожній і тротуарний, водостік і т.д.).

Завжди є в наявності пластикові форми для тротуарної і фасадної плитки. Форми виготовляються з високоякісного матеріалу, не залипають, не дають усадку. Процес виготовлення тротуарної плитки за допомогою форм дуже простий.

Компанія «Промисловий алюміній» виготовляє форми у великому асортименті для виробництва високоякісних виробів з бетону - тротуарної плитки, фасадної плитки, бордюрів, відливів і багато іншого.
Форми розраховані на довгострокове використання (500 циклів). Асортимент форм для виробництва малих архітектурних виробів постійно розширюється.

Наша компанія націлена на те, щоб допомогти малому і великому виробнику організувати виробництво тротуарної плитки для прикраси присадибних ділянок, вулиць, площ. Виготовлення тротуарної плитки є перспективним напрямком розвитку дрібного бізнесу.

Наші форми для тротуарної плитки задовольнять запити найвимогливіших клієнтів. Стандартний бордюрний камінь необхідний всім будівельникам доріг. Використовуючи наші форми, фасадна плитка може бути виготовлена  в різноманітних видах. Значний попит спостерігається на наші форми для фасадної плитки для облицювання будівель.

За 10 років роботи «Промисловий алюміній» завоював довіру багатьох виробників бетонних виробів. Нашими клієнтами є приватні підприємці та великі компанії. Ми допоможемо Вам в навчанні та організації виробництва тротуарної плитки за допомогою наших форм, ціни на які дуже помірні. Звертайтеся до нас!
Компанія «Промисловий алюміній» має велику виробничу базу і кваліфікованих співробітників, які завжди готові Вам допомогти у навчанні та організації виробництва.

Будемо раді бачити Вас серед наших постійних клієнтів!

 


Rambler's Top100 G Analytics МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
prom-a.com.ua      формы для плитки
сайт створено компанією создание web сайта